Giriş ya da Kayıt Ücretsiz!
Kullanıcı Bölümü
Merhaba Ziyaretçi
IP: 54.87.18.165

Kullanıcı Adı
Şifre
Kimler Online
US 54.87.x.x
US 54.36.x.x
Unknown 172.111.x.x
Unknown MSN spider
Son Haberler
Anket
Çizim yaparken blok arşivine ihtiyaç duyuyormusunuz.?
Evet
Hayır
Sayfalar
Destekleyenler
Google +
500 lt-gün 45 de kullanım sıcak suyu hazırlama ve ısıtma destek güneş enerjisi projesi
Tarih 04/10/2012 16:19  Yazar admin  Hitler 11637  Dil Varsayılan
500 lt/gün 45 de kullanım sıcak suyu hazırlama ve ısıtma destek güneş enerjisi projesiSistemde Bulunan Devre ve ekipmanlar.
Güneş kollektörü ile sıcak su üretilip hazırlanıyor,
Hazırlanan Sıcak su Termosifon tip güneş enerjisi boylerine iletiliyor, Termosifon tip güneş boyleri ayrıca duvar tipi yoğuşmalı kazandan ısıtma desteği alabilmektedir.
Termosifon tip güneş kollektöründe hazırlanan sıcak su Termosifon depo boylerinde depolanıp, ısıtma desteği olarak duvar tipi yoğuşmalı kazan ısıtma devresi ile doğrudan 3 yollu vana ile entegrelidir.
Sistemde Ayrıca Kullanım sıcak suyu Sirkülasyon hattı bulunmaktadır.
Duvar tipi yoğuşmalı kazan devresinde 2 zon bulunmaktadır. 1. zon boyler devresi, 2.zon ise ısıtma hattıdır.

Autocad dosyasını indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.500 lt/gün 45 de kullanım sıcak suyu hazırlama ve ısıtma destek güneş enerjisi projesini İndirmek için tıklayınız.
falconer59
Paylaşımlar için çok teşekkür ederim.
Ellerine sağlık.
04
Eyl
 
Buhar tesisatı, Isıtma tesisatı, ,soğutma tesisatı,havalandırma tesisatı,doğalgaz tesisatı,indirme,download,firma,proje,projeler,mühendislik,ders içerikleri,excel hesaplamaları,örnek projeler,asansör tesisatı,asansör projeleri,elektirik tesisatı,elektrik projeleri,yardımcı kitap,ısısan kitapları, mühendislik kitaplar,yangın tesisatı,tesisat,tesisat teknolojisi, enerji verimliliği, pay ölçer, kalorimetre, yenilenebilir enerjiler,sprink tesisatı,taplo ve diyagramlar,detay çizimleri,dwg,autocad,havuz tesisatı, havuz projeleri ,klima tesisatı,klima projeleri,eşanjörler,boyler tesisatı,sirkülasyon pompası,ısı kaybı hesapları ve daha niceleri hepsi www.tesisatteknolojisi.net de
Template designed by MemHT.com
Yazılım : MemHT Portal Türkçe Çeviri : MemHT Portal Türkiye